از جوانان مستعد و علاقه‌مند جهت پوشش خبری اخبار منطقه دعوت به همکاری می‌شود. تلفن تماس: 09168139433
موضوع : اجتماعی
۸۸/۰۷/۱۳ 13:13

جهانگير قاسمي‌نژاد امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در ماهشهر اظهار داشت: اسفند ماه سال 8۶ دانشگاه پيام نور ماهشهر با چهار رشته و 7۲ دانشجو آغاز به كار كرد و در سال 87 نيز سه رشته ديگر به مجموع رشته‌هاي اين واحد دانشگاهي افزوده و تعداد دانشجويان نيز به 256 نفر افزايش يافت.
وي افزود: در اين واحد دانشگاهي هفت رشته شامل الهيات با دو گرايش «تاريخ فرهنگ و تمدن ملل اسلامي» و «فلسفه و كلام اسلامي»، مديريت با دو گرايش «مديريت صنعتي» و «مديريت جهانگردي»، علوم اقتصادي، حسابداري و مهندسي فن آوري اطلاعات داير شده است.
وي تصريح كرد: دولت نهم توجه ويژه‌اي به توسعه دانشگاه پيام‌نور داشت و همين مسئله سبب توسعه كمي و كيفي اين دانشگاه شد.
وي ادامه داد: بدون شك اين روند در دولت دهم نيز ادامه پيدا مي‌كند و رشد و توسعه اين دانشگاه محقق و زمينه تحصيل دانشجويان بيشتري فراهم مي‌شود.
قاسمي‌نژاد در ادامه با تقدير از هيئت مؤسس اين دانشگاه، واحد ماهشهر را جزو معدود واحدهايي عنوان کرد كه شرايط و ضوابط قانوني تأسيس آن نسبتاً فراهم شده است.
وي با اشاره به برخي از مشكلات دانشگاه پيام نور واحد ماهشهر از هيئت مؤسس اين دانشگاه خواست نسبت به رفع مشكلات باقيمانده اهتمام بيشتري كنند.
وي تأخير در واگذاري زمين را عمده‌ترين مشكل دانشگاه پيام‌نور ماهشهر عنوان كرد و افزود: طبق آيين‌نامه موجود يك قطعه زمين پنج هكتاري براي احداث اين واحد دانشگاهي تعيين شده كه در مرحله اخذ استعلام است.
سرپرست دانشگاه پيام‌نور ماهشهر خاطرنشان كرد: ساختمان كنوني اين دانشگاه فضاي بسيار محدودي دارد و درصدد جابه جايي به مكان مناسب‌تري هستيم.
قاسمي‌نژاد ادامه داد: مكان جديد مشخص شده و پس از انجام مقدمات لازم، جابه جايي به مكان جديد صورت گرفته و دانشگاه پيام نور ماهشهر به فضاي بهتري منتقل مي‌شود.
وي ابراز اميدواري كرد با همت هيئت موسس و سپري شدن مراحل قانوني واگذاري زمين اختصاص داده شده، عمليات احداث ساختمان دانشگاه پيام نور ماهشهر هر چه سريع‌تر آغاز شود.

 نوشته شده توسط اخبار خوزستان   

درباره وبلاگ

قابل توجه كاربران گرامي و همشهريان محترم

خبرنامه شهرستان ماهشهر در نظر دارد نسبت به ارتقاء اين وبلاگ به يك سايت خبري جامع ويژه شهرستان ماهشهر اقدام كند، لذا از تمامي دوستان گرامي دعوت مي‌شود نظرات، ديدگاه‌ها و پيشنهادات خود را در اين ارتباط ارائه كنند.

به بهترين پيشنهاد ارائه شده جايزه بسيار نفيسي اهدا خواهد شد.

لطفاً ارائه نظرات و پيشنهادات حول محورهاي ذيل باشد:

الف - نام سايت ( حتي‌المقدور كوتاه، پرمحتوا و نشان‌دهنده ماهيت سايت باشد)

توجه:

1- با عنايت به اينكه ممكن است مديريت سايت قصد توسعه و تعميم آن به حوزه جنوب و يا كل استان خوزستان را داشته باشد در انتخاب نام پيشنهادي خود به اين موضوع نيز دقت فرماييد.

2- توجه فرماييد كه نام و دامنه مورد نظر تاكنون به ثبت نرسيده باشد.

ب - بخش‌هاي تشكيل دهنده اين سايت خبري

لطفاً براي ارسال نظرات و پيشنهادات خود از فرم تماس با ما استفاده كنيد.

به منظور تسهيل در ارتباط با شما و اهداي جايزه بهترين پيشنهاد، مشخصات خود را به طور كامل درج فرماييد.

با تشكر

خبرنامه شهرستان ماهشهر
© Copyright 2010 mahpress.com , All Rights Reserved
Design By VandaWeb Group